Lalka Waldorfska Emilka jest już z nami

Lalka Waldorfska Emilka jest już z nami

Udało  mi się skończyć lalkę waldorfską dla Milenki.  Jesteście na pewno ciekawi ile mi to zajęło czasu? Dużo…. 😉 Samo wyszywanie włosów to ponad 20 godzin pracy, palce podziurawione igłami…. ale było warto. Milenka jest bardzo szczęśliwa i już wczoraj tuliła gołą lalę 🙂 Kazała przytulać ką również tacie i mnie.

Do wczoraj Emilka była jeszcze goła, jednak dziś dostała szybko skrojone i uszyte wesołe majteczki z materiału który dostałam dzięki uprzejmości Kingi z bloga DomoweSzycie.pl oraz bluzeczkę z zielonej dzianiny.Na razie Emilka nie ma jeszcze bucików oraz pozostałej garderoby – ale już pożycza czapki od Milenki 😉

Emilka ma 55 cm wzrostu, piękne niebieskie oczy i prezentuje się tak:

IMG_6869

IMG_6875

 

Bardzo lubi spacery, niestety na razie musi siedzieć w domu, bo nie ma jeszcze butów na spacery, no i kto chciałby spacerować w samych majtkach? 🙂

IMG_6884

 

Dziś do jej pierwszej foto-sesji pożyczyła sobie różne nakrycia głowy od Milenki – kapelusz:

emikapelusz

Jednak zdecydowanie najbardziej jej do twarzy w niebieskiej czapeczce:

emiczapka

Co sprawiło mi najwięcej trudności w szyciu Emilki? Wyszycie oczu i włosów oraz uformowanie pupy i pępuszka.

emidetale


Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń “Radośnie rosnę i myślę” dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Szukasz innowacyjnej formy wspomagania rozwoju mowy dzieci?

Zobacz pomoce z serii „Kreatywne Wspieranie Mowy” – atrakcyjne dla dzieci, dobrane merytorycznie do ich potrzeb, o nowatorskiej i profesjonalnej grafice oraz perfekcyjnej jakości wykonania.
Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz „IDZIEMY NA RYBY!” – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!

ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *