Współpraca

Nazywam się Marzena Fenert i jestem autorką pomocy logopedycznych dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, alalią, niedokształceniem mowy o typie afazji oraz afazji dziecięcej a także całościowych zaburzeń rozwoju (m.in. autyzm, zespół Aspergera), niepełnosprawności intelektualnej i innych zaburzeń językowych.
Jestem autorką bloga KreatywneWrota.pl który jest odzwierciedleniem mojej pracy z córką, pasji i zainteresowań.
KreatywneWrota.pl to jeden z najpopularniejszych blogów terapeutyczno – logopedycznych w Polsce. Siłą napędową mojego bloga jest moja głowa – pełna niebanalnych, kreatywnych pomysłów a także rzetelna wiedza naukowa, dobre teksty, oraz zaangażowani Czytelnicy.

Moi czytelnicy to rodzice dzieci zdrowych, którzy chcą wspomóc rozwój swoich dzieci, rodzice dzieci z różnego typu dysfunkcjami, szukający pomysłów na kreatywne, rozwijające zabawy wspomagające terapię ich dzieci, a także specjaliści: logopedzi, pedagodzy, psycholodzy.

Jestem twarzą swojego bloga

Czytelniczki mi ufają. Piszę wiarygodne treści oparte o rzetelną wiedzę naukową. Wierzę, że autentyczność przyciąga i to na niej buduję swoją markę.

Przez ponad 4 lata zgromadziłam duże grono stałych czytelników. To nie są puste liczby. To zaangażowana społeczność, która codziennie udziela się na blogu, grupach na FB i moich kanałach social media.

Jestem autorką pomocy edukacyjnych dla dzieci z zaburzeniami komunikacji

Od ponad 4 lat tworzę cenione i lubiane przez dzieci, ich rodziców i terapeutów pomoce logopedyczne dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, alalią, niedokształceniem mowy o typie afazji oraz afazji dziecięcej a także całościowych zaburzeń rozwoju (m.in. autyzm, zespół Aspergera) i niepełnosprawności intelektualnej. Współpracuję z Reginą Panaś – neurologopedą, pedagogiem, terapeutą ręki.

Moje pomoce edukacyjne dla dzieci z zaburzeniami komunikacji -“Radośnie rosnę i myślę” oraz “Kreatywne wspieranie mowy – czasowniki” opublikowałam sama. Zestaw “Moi Bohaterowie” oraz “Moje Bohaterki” ukazały się nakładem wydawnictwa WiR, a pakiet “Ćwiczę, myślę, rozwijam się – trening mowy i myślenia u dzieci z zaburzeniami komunikacji” ukazał się nakładem Wydawnictwa Edukacyjnego.Co mogę dla Ciebie przygotować?

Chętnie podejmę wartościową współpracę. Jestem otwarta na propozycje, jednak przedstawiam Ci kilka moich:

  • post o Twoim produkcie wraz z moimi pomysłami na dodatkowe użycie Twojego produktu w terapii
  • post luźno połączony z Twoim produktem – moja ulubiona forma reklamy, która naturalnie angażuje Czytelników
  • transmisję live #CzasNaPogaduchy o Twoim produkcie i jego możliwościach w ćwiczeniach terapeutycznych
  • recenzję Twojego produktu
  • promocję Twoich produktów na Facebooku i Instagramie
  • długofalową współpracę partnerską

Zasady współpracy

Chcesz ze mną współpracować i zobaczyć ile możliwości terapeutycznych kryje Twój produkt? Poznaj moje zasady współpracy:

  • Nie współpracuję przy marce lub produkcie, których nie lubię lub których nie poleciłabym z czystym sumieniem przyjaciółce.
  • Nie oszukuję czytelnika, a więc nie zgadzam się na cenzurę, pisanie tekstów przez ghost-writera, nieoznaczone teksty sponsorowane lub pisanie rzeczy, w które nie wierzę.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną: marzena@kreatywnewrota.plwspółpraca