O mnie

 

Ja…

“Możesz mnie zgnieść, zamknąć, zniszczyć…
Ja powstanę kolejny raz i wygram, bo ja się nie poddaję. Nigdy!”

Mam na imię Marzena. Jestem założycielką oraz autorką bloga KreatywneWrota.pl , który istnieje od września 2015 roku i jest odzwierciedleniem mojej pracy z córką, pasji i zainteresowań. Moja głowa jest pełna niebanalnych, kreatywnych pomysłów którymi dzielę się z Wami.

Jestem grafikiem i mamą dwóch fantastycznych, zdrowych chłopaków i dziewczynki. Moja córka jest chora na afazję senso-motoryczną. Diagnoza córki spadła na nas jak grom z jasnego nieba i wbiła nas na chwilę w ziemię. Niemniej mnie nie można złamać. Padłam i powstałam, a wyrazem mojej walki o zdrowie córki – jest ten blog.

KreatywneWrota.pl…

Staram się być twórcza i stawiam na kreatywność. Chcę aby moje artykuły były bardzo rzetelne, spędzam długie godziny na czytaniu fachowej literatury, aby lepiej zrozumieć to, z czym boryka się moja córeczka. Uwielbiam pisać o pomocach terapeutycznych i sama tworzę mojej córce większość pomocy do terapii.

Na blogu dzielę się swoją wiedzą i pokazuję rodzicom afatyków oraz dzieci z innymi dysfunkcjami w zakresie mowy na jakich materiałach pracuję z córką.

Rodzice zdrowych dzieci znajdą u mnie informacje w jaki sposób pomagać swoim dzieciom w jeszcze lepszym rozwoju. Moje pomoce będą przydatne zarówno przy terapii dzieci z dysfunkcjami – ale także jako kreatywne i rozwijające zabawy dla każdego dziecka.

Gdzie mnie znaleźć?

Jeśli chcesz mnie podejrzeć poza blogiem, jest kilka kanałów, na których jestem aktywna:

* Przede wszystkim znajdziesz mnie na Fan Page na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Tu jest kreatywnie, terapeutycznie, twórczo i inspirująco – zapraszam 🙂

* Na moim kanale You Tube znajdziesz krótsze bądź dłuższe filmiki z ćwiczeń terapeutycznych jakie wykonuję z córką.

* Dodatkowy ekshibicjonizm uprawiam również na swoim profilu prywatnym na Instagramie.

* Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszam: marzena@kreatywnewrota.pl

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz