Kolorowe koła – układanka logiczna

Kolorowe koła – układanka logicznaDziś chciałabym pokazać Ci w jaki sposób bawić się z dzieckiem na mojej układance logicznej – Kolorowe koła.

Po wydrukowaniu i zalaminowaniu kart, wytnij plansze oraz etykiety.Jak się bawić?

Wybierz jedną kartę wzorów i połóż przed dzieckiem. Dobierz do karty odpowiednie etykiety i rozsyp obok karty.Zadaniem dziecka jest ułożenie etykiet pod planszą odwzorowując wzór widoczny na karcie. Pamiętaj o tym, aby dziecko układało etykiety od strony lewej do prawej i rzędami, na początek górny, później dolny.Taką układankę logiczną możesz wykonać także samodzielnie: wystarczy, że na kartce papieru narysujesz kartę ze wzorami oraz przygotujesz etykiety z takimi wzorami z kół jak na karcie wzorów.

Pamiętaj, że karty wzorów z mojej układanki logicznej „Kolorowe koła” możesz dowolnie obracać, za każdym razem uzyskując inny wzór.

Przygotowałam dla Ciebie także krótki filmik, abyś mogła zobaczyć jak bawić się tą układanką:


Kolorowe koła – układanka logiczna from KreatywneWrota.pl on Vimeo.


Jeśli jesteś zainteresowana zakupem mojej układanki, bo nie chcesz jej robić samodzielnie, kliknij w poniższy obrazek, który przekieruje Cię do mojego sklepu – bezpośrednio do tej układanki.

Układanka ta zawiera 10 różnorodnych plansz oraz 12 etykiet.
Każdą planszę można obracać wokół własnej osi uzyskując tym samym 40 różnorodnych plansz do układania.Miłej zabawy!Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń “Radośnie rosnę i myślę” dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Szukasz innowacyjnej formy wspomagania rozwoju mowy dzieci?

Zobacz pomoce z serii „Kreatywne Wspieranie Mowy” – atrakcyjne dla dzieci, dobrane merytorycznie do ich potrzeb, o nowatorskiej i profesjonalnej grafice oraz perfekcyjnej jakości wykonania.
Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz „IDZIEMY NA RYBY!” – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!

ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.