Zabawy matematyczne

Zabawy matematyczne

Baza wiedzy Ćwiczę z KreatywneWrota.pl Edukacja Edukacja matematyczna Edukacja Montessori Materiał matematyczny Video 0


#CzasNaPogaduchy to spotkanie podczas którego znajdziesz porcję wiedzy z zakresu terapii dziecka z problemami z nabywaniem i rozumieniem mowy.
Znajdziesz tu także sporo motywacji, pomysłów na ćwiczenia terapeutyczne, a także pogadamy sobie jak mama z mamą przy kawie i ciastku o wszystkim i niczym – bo nie samą terapią dziecka człowiek żyje.
Czasem się pośmiejemy, czasem poplotkujemy, pogadamy też o wodzie i pogodzie.
Podczas #CzasNaPogaduchy odpowiadam także na Wasze pytania, ale plotę również 3 po 3 co mi ślina na język przyniesie.Podczas spotkania które odbyło się 23 stycznia 2020 pokazuję Ci w jaki sposób bawić się i ćwiczyć na pomocach z zakresu wczesnej edukacji matematycznej.Zobacz jak możesz pracować na pomocach z zakresu wczesnej edukacji matematycznej dzieci:

Pomoce które pokazywałam to:

Matematyka dla smyka – część 1

Matematyka dla smyka to pakiet kart pracy do nauki dodawania dla dzieci w młodszym wieku przedszkolnym.

Matematyka jest fajna – część 1

Matematyka jest fajna to zestaw materiałów edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Zestaw zawiera:
– 12 kart z figurami i ich nazwą
– 12 kart czystych z nazwą figury – do wyklejania plasteliną
– puzzle z figurami (10 sztuk)
– 12 kart z zadaniami do tworzenia figur
– 16 kart pracy do wyszukiwania figur
– 1 kartę z grą – rzuć kostką, narysuj figure, policz figury
– 8 kart pracy – policz wierzchołki i boki figur
– 8 kart pracy do ćwiczeń motoryki małej – malowanie dowolną techniką i wycinanie po śladzie figury

Wszystkie podpisy na kartach są napisane dużą, bezszeryfową czcionką. Zostały przygotowane dla dzieci uczących się czytać metodą sylabową.

Jeśli masz ochotę być z nami na żywo podczas tych luźnych spotkań – zapraszam Cię w każdy czwartek o godzinie 10:00  na mój profil na Facebook lub na Instagram.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.


Pobierz darmowe materiały do zabaw z dzieckiem!
Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz “DINOZAURY” – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem! ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

“DINOZAURY” – darmowy zestaw edukacyjny do pracy z dzieckiem.
“Dinozaury” to zestaw edukacyjny w niesamowicie, barwnej, kolorowej szacie graficznej, która zachęci każde dziecko do zabawy!

W skład pakietu wchodzi aż 29 stron z różnorodnymi ćwiczeniami: układanki paskowe do nauki liczenia, karty pracy z etykietami do nauki sortowania wg rozmiaru, plansze do ćwiczeń chwytu pęsetowego i koordynacji ręka-oko, układanki do wspierania analizy i syntezy wzrokowej z cięciami w pionie, poziomie i skosie, szablony i etykiety do układanek lewopółkulowych, materiały do nauki wycinania oraz nazywania i rozpoznawania figur geometrycznych… oraz wiele, wiele innych!


Jeśli uważasz, że to co piszę jest wartościowe, podziel się wpisem ze znajomymi:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.