Ćwiczenia z mnożenia

Ćwiczenia z mnożenia


Zastanawiałam się w jaki sposób urozmaicić córce naukę mnożenia i postanowiłam przygotować jej koła do nauki mnożenia.

Jak przygotowałam koła?

Po wydrukowaniu kół na kolorowych kartkach wycięłam je, a następnie nacięłam je wzdłuż naniesionych linii.

Wycięłam także z kolorowych kartek koła i skleiłam je smarując klejem tylko środek koła z działaniami.

Teraz wystarczy tylko wpisać wyniki działań i gotowe! Koła wrzucę do koszulki foliowej i wrzucę do torebki – tak, aby w każdej chwili mieć je przy sobie.

Jeśli podoba Ci się ten pomysł a nie masz czasu i chęci na samodzielne zabawy z cyrklem, koła które przygotowałam możesz kupić w moim sklepie: Ćwiczenia z mnożenia.Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń “Radośnie rosnę i myślę” dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Szukasz innowacyjnej formy wspomagania rozwoju mowy dzieci?

Zobacz pomoce z serii „Kreatywne Wspieranie Mowy” – atrakcyjne dla dzieci, dobrane merytorycznie do ich potrzeb, o nowatorskiej i profesjonalnej grafice oraz perfekcyjnej jakości wykonania.
Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz „IDZIEMY NA RYBY!” – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!

ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *