#CzasNaPogaduchy odc.20 – Świąteczne Misie

#CzasNaPogaduchy odc.20 – Świąteczne Misie

#CzasNaPogaduchy to cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych, podczas którego znajdziesz porcję wiedzy z zakresu terapii dziecka z problemami z nabywaniem i rozumieniem mowy.
Znajdziesz tu także sporo motywacji, pomysłów na ćwiczenia terapeutyczne, a także pogadamy sobie jak mama z mamą przy kawie i ciastku o wszystkim i niczym – bo nie samą terapią dziecka człowiek żyje.
Czasem się pośmiejemy, czasem poplotkujemy, pogadamy też o wodzie i pogodzie.
Podczas #CzasNaPogaduchy odpowiadam także na Wasze pytania, ale plotę również 3 po 3 co mi ślina na język przyniesie.

Jeśli masz ochotę być z nami na żywo podczas tych luźnych spotkań – zapraszam Cię w każdy czwartek o godzinie 10:00  na mój profil na Facebook.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.

Podczas 20-tego spotkania #CzasNaPogaduchy,  nagranego 06.12.2018, pokażę Wam „Świąteczne misie”.

Podczas dzisiejszego mikołajkowego spotkania:

✅ Przypominam, że trwa przedsprzedaż pomocy „Kreatywne Wspieranie Mowy – Czasowniki” – tylko do 31 grudnia!!!!
✅ Czasowniki w przedsprzedaży z autografami autorek, kuponem na darmowe, dodatkowe etykiety oraz DARMOWĄ wysyłką kupisz tutaj:
✅ Z okazji Mikołaja to nie są zwyczajne Pogaduchy, pokazuję na nich jaki prezent przygotowałam dla Waszych dzieci z okazji Mikołaja – bo ja też jestem Mikołajem, nawet mam stosowne ubranko 😉

✅ Tym prezentem jest zestaw edukacyjny „Świąteczne Misie” do pobrania w moim sklepie, tutaj:  Świąteczne Misie

❗❗❗ Pamiętajcie ❗❗❗

✅ Zestaw z misiami jest do pobrania ZA DARMO tylko dzisiaj, 6 grudnia do północy!!!
✅ Od jutra do niedzieli 9 grudnia (również do północy) zestaw z misiami dostępny będzie za połowę ceny regularnej!!!Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń “Radośnie rosnę i myślę” dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Szukasz innowacyjnej formy wspomagania rozwoju mowy dzieci?

Zobacz pomoce z serii „Kreatywne Wspieranie Mowy” – atrakcyjne dla dzieci, dobrane merytorycznie do ich potrzeb, o nowatorskiej i profesjonalnej grafice oraz perfekcyjnej jakości wykonania.
Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz „IDZIEMY NA RYBY!” – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!

ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *