#CzasNaPogaduchy odc. 21 – gry na prezent

#CzasNaPogaduchy odc. 21 – gry na prezent

klocki PIX-IT

#CzasNaPogaduchy to cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych, podczas którego znajdziesz porcję wiedzy z zakresu terapii dziecka z problemami z nabywaniem i rozumieniem mowy.
Znajdziesz tu także sporo motywacji, pomysłów na ćwiczenia terapeutyczne, a także pogadamy sobie jak mama z mamą przy kawie i ciastku o wszystkim i niczym – bo nie samą terapią dziecka człowiek żyje.
Czasem się pośmiejemy, czasem poplotkujemy, pogadamy też o wodzie i pogodzie.
Podczas #CzasNaPogaduchy odpowiadam także na Wasze pytania, ale plotę również 3 po 3 co mi ślina na język przyniesie.

Jeśli masz ochotę być z nami na żywo podczas tych luźnych spotkań – zapraszam Cię w każdy czwartek o godzinie 10:00  na mój profil na Facebook.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.

Podczas 20-tego spotkania #CzasNaPogaduchy,  nagranego 13.12.2018, pokażę Wam ciekawe gry które możecie kupić w prezencie.

Pogaduchy prowadzimy dzisiaj wyjątkowo we dwie – ja i Milenka, nie spodziewajcie się więc za bardzo poważnej merytoryki – będzie chaos!
Osoby o słabych nerwach, źle reagujące na przeszkadzające dziecko proszone są o odpuszczenie sobie oglądania tego odcinka. 🙂

W dzisiejszym odcinku z ogłoszeń parafialnych:

Kreatywne wspieranie mowy – czasowniki autorstwa Reginy Panaś i Marzeny Fenert polecają się do zakupu:W części która powinna być merytoryczna czyli taka jak lubicie najbardziej to znaczy „terapeutyczne mięsiowo”pokazuję polecane przez mnie i lubiane przez Milenkę różne gry, które świetnie nadają się na prezent, a jest to:

✅ Qwirkle – naszą kupiłam w sklepie Dragonus – sklep z grami planszowymi i wypożyczalnia gier (lineczek do gry: https://dragonus.pl/…/Qwirkle-Trav…/5004)
✅ Kosmiczne Stworki – nasze są z DobreZabawki.com (lineczek: https://www.dobrezabawki.com/…/kosmiczn…)
✅ Tri Domimo – nasze jest z DobreZabawki.com (lineczek: https://www.dobrezabawki.com/…/tri-domi…)
✅ Znajdź drogę – nasze są z DobreZabawki.com (lineczek: https://www.dobrezabawki.com/…/find-the…)
✅ Piramida, czyli puzzle trójkątna łamigłówka – naszą znów mamy z DobreZabawki.com …cóż poradzę, że lubię tam zaglądać? (lineczek:https://www.dobrezabawki.com/…/puzzle-t…)
✅ Układanka koła zębate – którą kupiłam 100 lat temu na allegro
✅ Gra skrzynki ze sklepu Tiger
✅ Układanka Goki kupiona 100 lat temu na allegro.
✅ Może to niekoniecznie gra, ale są super na prezent czylu PUS z książeczkami od pus.pl – Wydawnictwo Epideixis
✅ Klocki Pix-It od Play2discover.pl (tu macie adresy sklepów gdzie można je kupić: http://pix-it.pl/)
✅ Gry od Granna Smart Games – każda!
✅ Fabryka języka od Wydawnictwo Zielona Sowa
✅ Matmino od Buu (lineczek: http://buu.edu.pl/matmino-7-13)
✅ Quadrados od Buu (lineczek: http://buu.edu.pl/quadrados-kwadratowed…)
✅ Układanka z aliexpress (obiecany link: https://tinyurl.com/yb5z62tk)
✅ Dzieci z Carcassonne PL – nasza jest z Dragonus – sklep z grami planszowymi i wypożyczalnia gier (lineczek: https://dragonus.pl/…/Dzieci-z-Car…/1835) A Krakusom i okolicom przypominam, że w Dragonusie jest wypożyczalnia gier! Możecie sobie pożyczyć gry za dosłownie symboliczną opłatę, wypróbować i dopiero wtedy zdecydować się na kupno! ps. Dają rabaty za zakup gry, która mieliście pożyczoną.


—-> Zapis transmisji #CzasNaPogaduchy możesz obejrzeć tutaj. <——-


Do zobaczenia za tydzień!


Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń “Radośnie rosnę i myślę” dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Szukasz innowacyjnej formy wspomagania rozwoju mowy dzieci?

Zobacz pomoce z serii „Kreatywne Wspieranie Mowy” – atrakcyjne dla dzieci, dobrane merytorycznie do ich potrzeb, o nowatorskiej i profesjonalnej grafice oraz perfekcyjnej jakości wykonania.
Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz „IDZIEMY NA RYBY!” – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!

ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *